Безазбестові листи – універсальний вибір для дому

Дах з шиферу, монтаж, візуалізація застосування комплектуючих

Безазбестова покрівля – сучасний та екологічний матеріал для покрівлі даху, що має гарні експлуатаційні характеристики. Міцний, щільний, зовнішньо привабливий та недорогий варіант, який швидко завойовує популярність на ринку України. Секрет якості криється у грамотному поєднанні органічних та синтетичних волокон разом з міцним цементним розчином. В результаті отримуємо фіброцементний матеріал, яка є:

 • довговічною;
 • незаймистою;
 • стійкою до ударів, наприклад, від обламаних гілок, граду;
 • тепло- та звукоізоляційною;
 • простою у монтажі.

Безазбестові листи чудово пропускають водяний пар, запобігаючи збиранню конденсату та відповідно виникненню грибка. Окрім цього, покриття не псується через іржу, гниття, що властиво для аналогічних варіантів. Й наостанок будинки з фіброцементним дахом мають вишуканий та доглянутий вигляд. Саме тому така покрівля однаково актуальна для приватних будинків та нежитлових об’єктів.

Найкращий виробник покрівлі з фіброцементу

В Україні представлено тільки один виробник кілька підприємств з виготовлення універсального покриття, ним виступає ПрАТ «Івано-Франківськцемент». На платформі заводу, що безперебійно працює з 1964 року, випускається якісна безазбестова покрівля. Мова йде про покриття з гладкою поверхнею, на якому не росте мох й не затримується бруд. Листи з фіброцементу високо цінуються за хімічну нейтральність, що дає можливість уникнути безлічі неприємних моментів.

Виробництво листів здійснюється з чітким дотриманням норм та стандартів якості. Це дозволяє пропонувати якісний матеріал з чудовою стійкістю до впливу кислот, лугів та різних погодних умов.

Окрім цього, фіброцементний матеріал має й інші характеристики:

 • підходить для дахів зі складною геометрією;
 • легко розрізається без рваних країв;
 • має оптимальні параметри, в тому числі кутові зрізи й отвори, що сприяє легкому, швидкому та зручному становленню;
 • випускається у декількох кольорах, стійких до впливу ультрафіолетових променів.

Універсальне покриття з японськими волокнами

Обираючи між тим чи іншим матеріалом, враховується насамперед особливість будови. Так, для приватного будинку ключовим фактором є властивості щодо поглинання шуму, а для сільськогосподарських споруд – негорючість. Якщо мова йде про гаражі та інші нежитлові приміщення, цілком природне бажання зекономити на матеріалі.

З безазбестовими листами реально врахувати всі перелічені вимоги. Адже компанія FIBRODAH пропонує покриття, яке є:

 • міцним та незаймистим;
 • простим у монтажі та практичним;
 • звукоізоляційним та доступним за ціною.

Завдяки цементу, що входить до складу матеріалу, покрівля характеризується надійністю й стійкістю до атмосферних явищ. А наповнювачі збільшують показники міцності на вигин та виконують роль внутрішнього армування. Іншими словами, безазбестові листи – ідеальний варіант для даху вашого будинку, господарської споруди чи вишуканої альтанки.