Безазбестовий лист у різних галузях промисловості та сільському господарстві

Промисловість

Природні особливості фіброцементу сприяють збереженню оптимального мікроклімату у виробничих будівлях та складах.

Безазбестовий лист – це найкраща альтернатива металопрофілю, адже в процесі експлуатації не утворюється конденсат, що руйнує покрівлю. Для промислових об’єктів важливим процесом  є збереження температурних режимів у будівлі. Безазбестова покрівля сприяє цьому, адже вона не нагрівається і відповідно не нагріває приміщення.

Окрім, приємного мікроклімату це значна економія енергоресурсів. Безазбестові листи можливо комбінувати з прозорими листами, що дає можливість проникнення денного світла в складське приміщення. Таке поєднання є досить практичним, широко застосовується в Європі, оскільки дає можливість суттєво зекономити: енергоносії, встановлення вікон та ін.

Сільське господарство

На відміну від інших покрівельних матеріалів фіброцементні листи стійкі до корозії, яка утворюється в процесі тваринної життєдіяльності, тому наш матеріал є ідеальним рішенням для ферм будь-якого розміру.

Властивості не нагрівання фіброцементу та збереження приємного мікроклімату в приміщенні значно полегшують умови догляду за тваринами.

Важливо зазначити, що згідно з Регламентом ЄС №305 для експорту
продукції в країни ЄС виробник повинен декларувати, що виробництво його продукції відбувається за встановленою системою якості із зазначенням речовин, які підпадають під Регламент ЄС №1907 (REACH)*

*Тобто готова продукція не повинна мати прямий контакт з азбестовими матеріалами

Міжнародні організації

Міжнародні благодійні фонди, що працюють  виключно за міжнародними стандартами, віддають перевагу безазебстовій покрівлі

Міжнародні та європейські фінансові інституції, а як наслідок, і юридичні особи з реєстрацією в ЄС, надають фінансову та кредитну підтримку будівництву об’єктів інфраструктури виключно матеріалам, що не містять азбест.

Міжнародні організації, підтримка матеріалів, що не містять азбест

Безазбестові листи – найкраще рішення для вашого бізнесу

Зворотня форма